دبیرستان دخترانه نیک آهنگ (متوسطه دوره دوم) اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 استان اصفهان

دانلود کتاب گویا زبان انگلیسی

دانش آموزان عزیز میتوانید با مراجعه به لینک زیر کتاب گویا زبان انگلیسی خود را دانلود نمایید .

لینک کتاب گویا

نحوه رکورد کردن کلاس های آنلاین

oCam Screen Recorder

 نرم افزاری خوش ساخت و رایگان به منظور عکس برداری و فیلم برداری از روی صفحه دسکتاپ می باشد که شما با استفاده از آن به راحتی می توانید از هر لحظه ای در دسکتاپ خود عکس یا فیلم تهیه کنید و با بهترین کیفیت ممکن آن را ذخیره نمایید.

جهت دانلود نرم افزار بروی لینک زیر کلیک نمایید.

لینک دانلود نرم افزار : ocam screen recorder

Screen Recording : در این قسمت می توانید از محیط کاری بسته به اندازه آن با فلش های جهت انتخاب نمایید و هم تصویر و هم صدای خود را ضبط نمایید.

توجه

جهت باز کردن فایل ذخیره شده برروی دکمه open کلیک نمایید .

با تشکر (خندان)

تبدیل گوشی هوشمند به وب کم

تبدیل دوربین گوشی هوشمند به وبکم کامپیوتر با برنامه DroidCam

قبل از هر کاری باید مطمئن شوید که تلفن هوشمند اندرویدی و کامپیوتر شما هر دو به یک شبکه وصل شده اند. پس از اطمینان از این موضوع، مراحل بعدی را دنبال کنید:

مرحله 1. برنامه وبکم بی سیم DroidCam را در تلفن هوشمند Android خود بارگیری و نصب کنید. می توانید آن را در  Google Play یا بازار پیدا کنید، در قسمت صفحه فروشگاه برنامه، روی نصب ضربه بزنید و صبر کنید تا برنامه نصب شود.پس از نصب برنامه روی گوشی هوشمند اندروید خود، به رایانه Windows خود بروید و قدم بعدی را اجرا کنید.

مرحله 2. برنامه DroidCam Client را در کامپیوتر خود  با استفاده از لینک زیر دانلود و نصب کنید؛

دانلود نرم افزار


مرحله3. نرم افزار را در گوشی هوشمند خود باز کنید و  IP نوشته شده در قسمت wifi ip رو عینا در لپ تاپ خود در قسمت device ip وارد کنید و دکمه start رو بزنید .
موفق باشید .
(خندان - دبیرستان نیک اهنگ )

رفع اشکال

دانش اموزان در صورت وجود هر گونه مشکل در هنگام ورود به سایت و یا مشکلات احتمالی در خصوص محیط آموزش اقدام به نصب نرم افزار AnyDesk  نمایید و سپس با معاونت فناوری تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت به مشکلات شما دانش آموز عزیز رسیدگی شود.

لینک دانلود نرم افزار : AnyDesk

با تشکر - معاونت فناوری مدرسه نیک آهنگ